• Сьогодні у нашому будинку дитини відбувся святковий захід до Міжнародного жіночого дня 8 Березня! Чоловіки колективу та вихованці БД «Сонечко» подарували справжнє свято жінкам, які працюють у будинку дитини «Сонечко».

  Також на цей захід були запрошені голови 8 Запорізьких обласних фракцій ЗОР. Колективу було дуже приємно бачити, що серед них знайшлися ті, кому справді небайдужий наш будинок дитини – його вихованці та колектив. Особисто завітав голова депутатської фракції Політичної Партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» Ярослав Гришин зі своєю командою. Привітання жінкам колективу передав голова фракції Нова політика, Хвостак Василь, який тиждень тому відвідав нашу установу разом із депутатом своєї фракції  Володимиром Шинкаренко.  А також вітання колектив отримав від членів фракції «Батьківщина» на чолі зі Старухом Олександром, які знаються в роботі будинку дитини «Сонечко».

  Ми дуже сподіваємось, що голови п’яти фракцій також відвідають нашу установу та познайомляться з колективом та вихованцями.

  В своєму зверненні до колективу Ярослав Гришин зазначив, що не згоден з рішенням депутатів обласної Ради голів 6 депутатських фракцій про підписання проекту рішення про звільнення з посади головного лікаря КУ ЗОС БД «Сонечко» ЗОР Лебедєвої О.В. по закінченню строку дії контракту, так як за останні три роки її роботи до неї не було жодних претензій, доган або скарг.

  Також зі словами підтримки на адресу нашого головного лікаря виступили представники колективу будинку дитини «Сонечко»: заступник головного лікаря з економічних питань Оксана Найдьонова, в.о.заступника головного лікаря з медичної частини Бугар Людмила, голова профспілкового комітету Вікторія Крапивна, а також батьки реабілітаційної групи, які виховують особливих дітей. Вони високо оцінили роботу спеціалістів та головного лікаря особисто. 

  Наш керівник, Олена Лебедєва, висловила слова подяки за довіру та підтримку всьому колективу та батькам, які виховують особливих дітей. Більш ніж 70% персоналу будинку дитини «Сонечко» поставили свої особисті підписи під зверненням до Голови обласної ради та керівникам всіх депутатських  фракцій ЗОР.

   

ДИВАН ВІД СТУДЕНТСЬКОЇ РАДІ ЗДМУРОБОТА З МОНТЕСОРІ- ЦИЛІНДРАМИ