• Історія цієї дівчинки вражає.
  Її покинули ті самі люди, які заплатили за її народження – її американські батьки.

  Більшу частину життя дівчина провела в дитячій лікарні, куди її взяли після народження в лютому 2016 року. Вона народилася передчасно на 25 тижні від сурогатної матері і важила трохи більше 800 грам.

  Але завдяки догляду з боку медичного персоналу Запорізької обласної дитячої лікарні дівчинка вижила.

  Знайомтесь – це Бріджит, русява дівчинка з щирою посмішкою. Наразі вона сирота та має інвалідність і потребує медичної допомоги. Зараз їй 3 роки та 6 місяців. У дівчинки вроджені вади розвитку ЦНС, опорно-рухового апарату, вроджена атрофія дисків зорового нерву обох очей.

  Це перший випадок на нашій практиці, коли дитини з вродженими вадами перебувала у лікарні майже 3 роки. До нашого будинку дитини дівчинка поступила у віці 3-х років.

  Завдяки команді фахівців нашого будинку дитини, а це лікарі, фізичний реабілітолог, вихователь, логопед, психолог, дефектолог, Бріджит має багато досягнень за цей час:

  • дитини альтернативно пересувається (повзає самостійно);
  • покращилися навики дрібної моторики (дитина тримає предмети усією долонькою, самостійно перекладає з руки в руку, утримує де-кілька предметів одночасно, з цікавістю нанизує намистинки, перебирає ґудзики);
  • поступово привчається до горщика-стільця Антей для розвитку навички самообслуговування;

  Позитивна динаміка є і в психомовному розвитку:

  • дитини повторює за дорослим слова та короткі речення з 2-3 слів;
  • краще стала розуміти звернену мову;
  • почала виконувати прості інструкції («вставай», «сідай на горщик», «йдемо спати», «йдемо гуляти» тощо).

  Брізі (саме так її називають в нашому будинку дитини) стала ще одним яскравим промінчиком нашого будинку дитини. Вона посміхається, з цікавістю знайомиться з новими людьми та оточуючим світом. Вона кожного дня намагається дізнатися щось нове для себе і радіє  від кожного нового відкриття.

  Історією цієї дитини зацікавились іноземні журналісти. І сьогодні до нашого будинку дитини завітав кореспондент Австрійського національного телебачення та радіо Крістіан Фердинанд Вершютц.

  Він особисто познайомився з Бріджіт, а також поспілкувався з заступником головного лікаря з медичної частини Кравець Іриною Валеріївною, педіатром групи Усольцевою Катериною Сергіївною, дитячим лікарем невропатологом Король Іриною Юріївною, фізичним реабілітологом Марковим Олексієм, вихователем групи Безуновою Іриною. Ірина Валеріївна розповіла про необхідність придбання індивідуального реабілітаційного обладнання для цієї дівчини, яке допоможе їй навчатися самостійно ходити. Зі свого боку Крістіан Вершютц готовий допомогти у придбанні цього обладнання і навіть, якщо буде потреба у реабілітації або лікування за кордоном.

ПОДАРУНКИ ВІД GDM GroupRED NOSES – КЛОУНОЛІКАРІ