• 2 квітня Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму встановлений Генеральною Асамблеєю ООН.

  Фахівці б/д «сонечко» приєднується до Всесвітньої акції з розповсюдження інформації про проблему Аутизму, та висловлює підтримку людям з аутизмом та їх сім’ям.

  Аутизм (розлади аутистичного спектру (РАС) – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя.

  Поруч із нами ростуть незвичайні діти, їх називають «дітьми дощу»: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.

  На сьогодні, в Україні допомогу дітям із РАС розпочинають надавати з дошкільного віку, включаючи дітей  в інклюзивні групи садочків та класи початкової школи та адаптувати й модифікувати для них загальну навчально-виховну програму.

  Фахівці  д/б «Сонечко» впевнені, що ранні програми сприяння розвитку і корекції дають найбільш помітні результати та найкращі шанси для майбутнього дитини і якості її життя. Отже, можливість якісної діагностики вже на першому році життя та програма раннього втручання, це той стандарт, який ми пропонуємо запроваджувати. Всі ці заходи є позитивним поступом в бік інклюзії та інтеграції дітей з особливостями в суспільство.

  Аутизм неможливо вилікувати, проте з часом можна адаптувати таку людину до соціального життя.

  Ми будемо дуже вдячні за єднання з нами у розповсюдженні інформації про проблему аутизму.

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ПРО ВАКЦІНАЦІЮ ВІД COVID-19«ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19» ТА «ІНФОДЕМІЯ»