• Роберт Айденшінк став татом у будинку дитини «Сонечко». До речі, після цієї знаменної події житель Ашаффенбурга створив благодійний фонд на батьківщині, який покликаний допомагати сиротам, тяжкохворим дітям та багатодітним сім’ям нашого міста. Причому Роберт далеко не мультимільйонер – він працює вчителем математики в одній з німецьких шкіл. Там же він пропагує свою діяльність.

  Щороку Роберт приїжджає до будинку дитини «Сонечко» з метою допомогти діткам нашого будинку дитини.

  Завдяки його підтримці були відремонтовані групи та господарські приміщення, придбані меблі, матраци, одяг, побутова техніка та медичне обладнання, реабілітаційне обладнання. За його підтримки у 2017 році ми відкрили нашу першу кімнату Монтессорі-терапії. А також, саме завдяки підтримці Роберта та його благодійного фонду, був зроблений капітальний ремонт у групі паліативних хворих дітей.

  Його приїзд цього року не є виключенням. Перший день і одразу до справи!

  Медикаменти, підгузки для дітей з особливими потребами, дитяче взуття, рулони тканини для пошиття постільної білизни, господарчі товари, дитяча спідня білизна, побутова техніка!

  Ми щиро вдячні Роберту та його команді за багаторічну підтримку! Низький уклін від усього нашого колективу за його добре серце та щирі наміри!

   

РОДИННІ ЗУСТРІЧІДРУГИЙ ДЕНЬ VI ТРЕНІНГОВОЇ СЕСІЇ