• 8 липня 2020 року до Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко» завітав Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс, Аташе по питанням оборони посольства Латвії Ерикс Наглис, третій секретар посольства Латвії Едвинс Северс та разом із Почесним консулом Латвії у Запоріжжі Юрієм Підгорним здійснили оглядову екскурсію по території разом з нашим головним лікарем Лебедевою Оленою Венімінівною.
  Олена Лебедєва розповіла почесним гостям про сьогодення будинку дитини, про життя дітей в нашому закладі, а також поділилася планами на майбутнє в рамках виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей та відкриття на базі будинку дитини Центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям «Сонечко».
  Юрій Підгорний вже багато років поспіль підтримує та допомагає нашому будинку дитини. На всі свята він завжди приїзджає з корисним подарунками для наших маляток.
  Починаючи з 2015 року завдяки підтримці Юрія Підгорного були виконані роботи з благоустрою спортивного майданчику та басейну: укладена тротуарна плитка та гумове покриття. 
  В рамках цієї зустрічі Почесний консул Латвії у Запоріжжі Юрії Підгорний запропонував продовжити роботи на цьому майданчику та пообіцяв, що найближчим часом допоможе встановити захисний навіс над басейном та замінити встановити нові борти на басейні з палубної дошки.
  Цього разу дітки нашого закладу отримали в подарунок гігєнічні засоби.
  Адміністрація та вихованці щиро дякують гостям за подарунки та підтримку! 
  Сподіваємось на плідну подальшу співпрацю на благо діток нашого будинку дитини!

СТЕЖКА ЗДОРОВ’ЯМАЙСТЕР КЛАС “ВАРЕНИКИ”