• Театралізована діяльність – це один з ефективних засобів соціалізації дітей. Вона спрямована на цілісний розвиток особистості дитини, самостійну творчість, розвиток уваги, пам’яті, мислення;  сприяє самопізнанню і самовираженню, посилює адаптаційні здібності, коригує комунікативні якості, допомагає усвідомленню почуття задоволення, радості, успішності.

    Театралізовані ігри завжди радують дітей, користуючись у них незмінною любов’ю. Діти бачать навколишній світ через образи, фарби, звуки. Вони сміються, коли сміються персонажі й засмучуються разом з ними. Гра в театр дуже близька дитині, яка прагне всі свої переживання і враження висловити в дії.

    Отже діти набувають соціальний досвід через образи та засвоюють правила поведінки в соціумі. Ми використовуємо весь спектр можливостей театру, застосовуючи його в практиці. Відвідуючи «Територію ляльок» кожна дитина має можливість приміряти на себе будь який  образ, погратися з ляльками  різних видів театру.

    А головне – все було як в житті! Справжні квитки, бурхливі оплески, поклон на біс, квіти від шанувальників!

    А зараз маленькі шанувальники театру обговорюють репертуар наступного  театрального сезону та з нетерпінням чекають нових прем’єр.   

     

ТКАНИНА ВІД ВАЛЕНТИНИ ЮДАШКІНОЇВІДКРИТТЯ ГРУПИ ДЛЯ ВІЛ-ІНФІКОВАНИХ ДІТЕЙ ПІСЛЯ РЕМОНТУ