• Фізкультурне свято «Веселий стадіон»  об’єднало  всіх учасників  спільними переживаннями, подарувало  відчуття перемоги, діти змогли вихлюпнути накопичену енергію та зарядитися позитивними емоціями та відмінним настроєм. Активна рухова діяльність усіх дітей під час фізкультурного свята — його найважливіша мета. І ми подбали про те, щоб ніхто з групи дошкільнят не був просто глядачем. Малюки усі разом та почергово, командами, брали участь в різних іграх, естафетах,  танцях, атракціонах, вправах з елементами акробатики, музично-ритмічних рухах.

    Свято стало  корисним для оздоровлення та загартування дітей  ще й тому, що на майданчику було оптимально розташоване різноманітне  фізкультурне обладнання та задіяний літній плескальний басейн, де діти з великим задоволенням грали в волейбол.

           Спільна діяльність всіх дітей та дорослих  ще більше зміцнила  дитячий колектив, дала змогу впевнено відчувати  себе в соціумі. Адже справляючись з труднощами дитина піднімає самооцінку і гордість за свої досягнення. Стає поки ще маленьким, та все ж чемпіоном.

     Велике емоційне та естетичне задоволення приніс виступ групи юних гімнастів під керівництвом Олени Потапової та маленької акторки Софійки Пихтіної.

    Як здорово бути здоровим!

     

ІГРИ З ПІСКОМАКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО