• Фізична складова є важливою частиною виховання в цілому. Щоранку в нашому будинку дитини починається з зарядки, яка дозволяє зміцнювати здоров’я дітей.

  Будь-який дитячий організм вимагає фізичної активності. Ранкова зарядка грає найважливішу роль в організації дня та стан дітей. Ті, які вже прокинулися і починають бешкетувати, з допомогою гімнастики заспокояться. Сонні і малоактивні малюки, навпаки, отримають заряд енергії на цілий день. Мета ранкової гімнастики – підвищити життєвий тонус і виробити дисципліну. Зарядку треба проводити кожен день, щоб дитина звикла до організованої спортивної активності. Тоді це буде не тягарем, а навпаки, в задоволення.

  Мета ранкової гімнастики в молодшій групі – переключити увагу дітей на спільну діяльність. Необхідно розуміти, що організовані вправи впровадити для малюків досить складно, тому що в цьому віці малюки часто збиваються і не встигають за іншими. Тому гімнастика тут складається з трьох занять: це ходьба, біг і підскоки.

  Діти п’ятого року життя вже більш самостійні у виконанні різних вправ. Починати потрібно, як завжди, з ходьби і невеликий пробіжки, потім включити 5-6 вправ для розвитку м’язів рук, ніг, пояса, шиї, живота і спини.

  Мета ранкової гімнастики полягає ще і в загартуванні організму. Це дуже важливо, адже діти схильні до захворювань. Різні заходи, спрямовані на зміцнення здоров’я, потрібно проводити обов’язково. Не можна забувати і про харчування. Тому кожного дня наші дітки вживають натуральні овочі та фрукти, соки і вітаміни.

  Мета ранкової гімнастики полягає також в об’єднанні дітей, встановлення хороших взаємин. Малюки разом виконують вправи, і це їх зближує. Тому дуже важливо щодня проводити зарядку, завдяки якій дитина зміцнює своє здоров’я і м’язи.

  •  

   

ПРЕЗЕТНАЦІЯ ВІДДІЛЕННЯ «РАННЯ ПТАШКА»ПОДАРУНКИ ВІД ДУБИНЕЦЬ ІРИНИ