• Завжди раді бачити у нас в гостях наших друзів комбінат Запоріжсталь. Багаторічна дружба поєднує нас із комбінатом в особі генерального директора Шурми Ростислава. Вони завжди з радістю приймають запрошення від наших вихованців на свята! Ігор Чумаченко, заступник голови Експертної ради, депутат Запорізької міської ради, голова комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин та представник від комбінату Запоріжсталь у цей день поділився своїми враженнями про свято, про наших діток. Також розповів, що до добрих справ залучає і свою сім’ю. Його донька Марія вже неодноразово була в гостях у нас в будинку дитини «Сонечко» в якості волонтера.

    Також від комбінату Запоріжсталь завітав на свято Сільчук Юрій Михайлович, начальник відділу організації роботи непромислових підрозділів. Він дуже любить спілкуватися з нашими дітками! Юрій Михайлович поділився, що спілкування з нашими «сонечками» бодай на де-який час повертає його в дитинство.

    А яке ж свято без подарунків?

    Літні вуличні намети , розвиваючі іграшки, басейни-пісочниці та солодощі отримали малята від комбінату Запоріжсталь. Дякуємо нашим друзям за багаторічну підтримку, за подарунки, за увагу!

    Праву кажуть, чужих дітей не буває!

     

ВИШИВАНКИ МАЙБУТНІМ ПЕРШОКЛАСНИКАМ ВІД УЧНІВ 75 ШКОЛИСВЯТО ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ