• АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ ДЕРЕВО»

  З 1 вересня 2018 року по 1 листопада 2018 в рамках проекту «Дитячий природній інклюзивний майданчик» будинку дитини «Сонечко» за підтримки БО «БФ «Щасливе сонечко» розпочато акцію «Подаруй дитині дерево». Метою цієї акції є створення екологічно чистого куточку та природньої вічно зеленої огорожі, яка стане захистом від сонця та буде естетичним доповненням дитячого природнього інклюзивного майданчику.

  Після консультації з ландшафтним дизайнером, ми плануємо висадку наступних рослин:

  • Ялівець (можжевельник) гарно росте на добре освітленому сонцем місці, не вимогливий до ґрунтів, терпить спеку, мороз, вітер і посухи, має сильні фітонцидні властивості, вбиваючи мікробів в оточенні та є природнім очищувачем повітря з усіх можливих хвойних рослин;
  • Сосна. Вона створить тіньову зону. Це світлолюбна, посухо- і холодостійка рослина, невибаглива до ґрунтів, її запах створює аромотерапевтичний ефект, що покращує загальне самопочуття дітей.

  Обидві рослини вічнозелені та їх використання сприяє естетичному та екологічному вихованню дітей.

  Згідно рекомендаціям фахівців з озеленення території та ландшафтного дизайнера, було прийнято рішення висадити наступні рослини за розробленим планом:

  • Сосна від 1 м – 21 шт.;
  • Ялівець козацький (Blue Danube) – 40 шт. Приблизна вартість однієї рослини середнього розміру (0,5м). Для створення ландшафтної композиції, рекомендовано висаджувати ялівець групами окремих сортів (секціями).

  Найбільш сприятливі умови для висадки сосни є період з середини вересня по початок листопада, а ялівець (можжевельник) висаджують в будь-який час, починаючи з вересня. На сьогоднішній день ми збираємо кошти для централізованої закупівлі сосен, а потім разом із фахівцями з озеленення території та ландшафтним дизайнером плануємо висадку згідно затвердженого плану. Кожна рослина потребує правильно догляду і для нас вкрай важливо зберегти кожне дерево, кожен кущ.

  Наразі ми проводимо підготовку ґрунту. І вже з 3 вересня розпочнеться висадка ялівця козацього.

  Також на цьому майданчику планується висадка дубків – 10 шт., берез – 10 шт. Цей куточок стане для нашим вихованців тінистим лісом.

  У кожного з Вас є можливість долучитися до акції « Подаруй дитині дерево», перерахувати кошти на рахунок фонду, або взяти участь особисто у закупівлі рослин, допомогти фізично. 

  Нам вкрай важлива будь-яка допомога у цьому питанні! Ми особисто кожному звітуємо, щодо витрат перерахованих коштів. 

  Сподіваємось на Вашу підтримку у створенні чудового еко-майданчика для маленьких вихованців будинку дитини «Сонечко».

  Наші реквізити:

  Отримувач: БО « БФ « ЩАСЛИВЕ СОНЕЧКО»

  ЕДРПОУ/ДРФО 39879706

  МФО 313399

  Р/Р 26008055723274

  Призначення платежу: «АКЦІЯ» картка ПРИВАТБАНКУ 5169330507743422 – виконавчий директор Ірина Караванська

  Приєднуйтесь до нашої акції «Подаруй дитині дерево»!

ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ІГРИБФ “САНАХАНТ”