• З 05 жовтня 2018 на базі нашого закладу розпочалася перша тренінгова сесія “Розвиток партнерських відносин з родиною, що виховує дитину з особливими потребами” в рамках проекту «Психосоціальна підтримка і робота з конфліктами» під егідою німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).
    Мета тренінгу – підготовка та навчання міждисциплінарних команд, що надають реабілітаційні послуги дітям з особливими потребами та їх родинам.
    Тренери – висококваліфіковані фахівці: практичний психолог Юлія Алімова та реабілітолог Телега Тетяна. Учасники тренінгу – психологи, реабілітологи, логопеди, вчителі дефектологи з Мелітополя, Бердянська, Маріуполя, Нікополя, Запоріжжя, а також фахівці дитячого будинку «Сонечко». Темами першого дня тренінгу були: «Сучасні тенденції допомоги родинам», «Цілісний розвиток дитини першого року життя» з презентацією реального випадку із професійного досвіду тренерів.
    Дякуємо організатору GIZ, нашим тренерам за високий рівень підготовки за насичений професійний контекст. Час проминув на одному подиху. Тренінг був викладений в доступній формі, цікаво та розгорнуто.

ДРУГИЙ ЕТАП АКЦІЇ “ПОДАРУЙ ДИТИНІ ДЕРЕВО”ДРУГИЙ ДЕНЬ ТРЕНІНГУ