• В рамках тижня до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, сьогодні в нашому будинку дитини було багато подій, цікавих зустрічей, нових знайомств.На сьогодні були запрошені і присутні: Рубанова Євгенія Ігорівна – Начальник відділу охорони материнства і дитинства управління реформ і розвитку медичної допомоги ДОЗ, Матовиця Наталія Яківна – голова Запорізької організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», лікарі дитячих ЛПЗ м. Запоріжжя, представник ЗНТУ Маляренко зі студентами та магістрами з кафедри фізичної реабілітації, а також фахівці будинку дитини «Сонечко».

    Ми познайомилися з директором клініки «Мурзилка», кандидатом медичних наук, дитячим хірургом, ортопедом-травматологом Тараном Григорієм Івановичем (м. Дніпро), який провів майстер-клас «Патогномоничне лікування порушень кровообігу ЦНС у дітей», а також презентував усім присутнім доклад «Своєчасне лікування пологової травми шийного відділу хребта, як основа попередження складної реабілітації у дітей».

    Ще один цікавим знайомством стало з Ковальовою Ольгою Володимирівною, кандидатом медичних наук , доцентом кафедри терапії фізіотерапії і курортології  ЗМАПО. Тема її докладу стала «Інноваційна LEIT – терапія в реабілітаційної та паліативної допомоги  у дітей».

    Наталія Матовиця  від імені голови Поважної Ради «Орден святого Пантелеймона» Князевич Василя вручила почесну грамоту головному лікарю КУ ЗОС БД «Сонечко»  Лебедєвій Олені Веніамінівні за самовіддане служіння українському народові, внесок у розбудову єдиної й гуманної Держави, зміцнення духовного і фізичного здоров’я українців. Також вона відзначила вагомий внесок Олени Веніаміновни в розвиток паліативної та хоспісної допомоги в Україні.

    Це був дуже насичений тиждень. Ми дякуємо всім учасникам, всім, хто був і є з нами, хто прагне робити добро, ділиться своїм досвідом і готовий навчатися новому!

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПАЛІАТИВНОЇ ТА ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ