• 3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю.
  Його було засновано 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день ще один привід для того, щоб привернути увагу суспільства та влади до проблем дітей та дорослих з інвалідністю.
  Фахівці будинку дитини «Сонечко» багато років опікуються дітьми з інвалідністю. На сьогоднішній день в нашій установі перебуває 43 дитини з інвалідністю – це діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, діти, родини яких опинилися в складних життєвих обставинах.
  Наша команда спеціалістів щоденно проводить величезну роботу, щоб життя цих дітей було кращим!
  Коли у родини народжується дитина з вадами розвитку, то батьки стикаються з великою кількістю запитань: що робити? До кого звертатися? Як доглядати за дитиною? А чи впораємося ми з цією проблемою?
  В такій ситуації дуже важливо підтримати сім’ю та пояснити, що інвалідність – це не вирок!
  В нашому закладі за останні роки відбулося багато змін, адже нашою головною метою є створення Центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям, де родини Запорізького регіону, які мають дітей з невиліковними хворобами та з особливими потребами, в атмосфері турботи і уваги отримають медичні, психологічні, соціальні послуги і духовну підтримку.
  В цей день хочеться побажати батькам цих дітей, соціальним службам, фондам та організаціям міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру, а всім нам — побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи., а також подякувати всім, хто опікується людьми з інваліднстю, адже надання їм щоденної підтримку, допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.
ДЕНЬ ІМЕНИННИКА. ОСІНЬДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ