• Нове віяння в медицині лікування киснем з’явилося в 1960 р. За допомогою катетера в носоглотку людини вводився озон в формі піни, який прекрасно засвоюється в організмі. Кисень надавав позитивний вплив на організм:

  • зміцнювався імунітет:
  • кров насищалася киснем;
  • стан поліпшується.

  Однак для дитини тривале перебування з катетерами в носі в статичному положенні було неприйнятно, тому був винайдений кисневий коктейль – смачний напій, який малюки пили з задоволенням.

 • Кисневий коктейль – це «повітряний» напій, що більше нагадує стійку пишну піну, що складається з тисяч маленьких наповнених киснем бульбашок. Після потрапляння пінного напою в шлунок і кишечник відбувається активне всмоктування молекул кисню разом з вітамінами і фітокомпонентами в кров, при цьому збагачення тканин і органів киснем відбувається значно швидше, ніж через легені.

 • Поглинаючись тканинами організму, енергія чистого кисню перетворюється на енергію біологічних процесів, поліпшується проникність і мікроциркуляція клітинних мембран, підвищуються функціональні можливості організму, посилюються окислювально-відновні процеси, активізуються захисні сили, нормалізується обмін речовин, поліпшується кровообіг і клітинний метаболізм.

 • Активація обмінних процесів покращує засвоєння фіто-вітамінних складових коктейлю, посилюючи їх позитивний вплив на організм, тобто за рахунок прийому кисневого коктейлю в організмі запускається ланцюгова реакція, нормалізуюча роботу всіх систем і органів. Для наочності, скажімо, що одна порція кисневого коктейлю рівноцінна двогодинної прогулянці в хвойному лісі. Коктейлі показані при порушеннях роботи ЦНС. 

 • Кисневі коктейлі готують за допомогою кисневих концентраторів і кисневих коктейлери – це обладнання створює піну на основі рідини. В якості основи береться яблучний сік, в якості піноутворювача – сироп кореня солодки. Така киснева терапія дуже подобається нашим малюкам і вони із задоволенням їх вживають. Кисневі коктейлі – це справді смачно і, головне, корисно!

ЗАВЕРШЕННЯ IV ТРЕНІНГОВОЇ СЕСІЇ . ДЕНЬ П’ЯТИЙСІМЕЙНО-ЦЕНТРОВАНА ПОСЛУГА У СИСТЕМІ РАННЬОГО ВТРУЧАННЯ