• «Найкраща іграшка для дітей – купка піску!» К.Д.Ушинський

    Ігри з піском – це природна і доступна для кожної дитини форма діяльності, вони дозволяють легко створювати нові образи і не потребують умінь.

    Вони не тільки приносять задоволення і розваги дітям, а й покращують настрій, регулюють м’язовий тонус, розвивають велику і дрібну моторику, координацію рухів, благотворно впливають на психіку, заспокоюють, дарують всілякі тактильні відчуття, розширюють кругозір, сприяють розвитку творчості.

    Заняття з піском формують наочно-дієве мислення. Є підготовчим етапом для формування наочно-образного мислення і розвитку уяви, а так само є основою для розвитку ігрової діяльності.

    Ігри з піском корисні не тільки для інтелектуального розвитку дитини, але і для його психологічного здоров’я. Пісочні форми дитячої експресії є виразом безпосередньої душі дитини, його внутрішнього стану.

    Дитина часто словами не може висловити свої переживання, страхи, і тут йому на допомогу приходять ігри з піском. Програючи схвилювали його ситуації за допомогою іграшкових фігурок, створюючи картину власного світу з піску, дитина звільняється від напруги. А найголовніше – він набуває безцінний досвід символічного дозволу безлічі життєвих ситуацій, адже в справжній казці все закінчується добре!

ВІДПОЧИНОК ПРОДОВЖУЄТЬСЯСПАРТАКІАДА 2018