• Якщо ставитися до навколишнього з любов’ю, то можна отримати  несподівані результати. От же, на території будинку дитини «Сонечко» є така галявина, яка завжди знаходиться під сонцем. Вид її у літку, був, треба сказати, так собі: пожухла трава, сірий паркан та два рядки худеньких ялинок. Звісно, ділянку прикрашали як могли, коли іграшками, коли квітниками, коли ставили намети. На ній  встановлений маленький ігровий майданчик, але все було якось, не до душі. Влітку дуже жарко та сонячно.   «Ну, то боліло».  Вирішили, що так бути не повинно. Посіяли травку, посадили туї, ялинки, ялівець почали доглядати, поливати, удобрювати та ділянку під прямими проміннями сонця, накрили тіньовою сіткою. Природа, вона дуже вдячна, тепер  територію тої галявини ми називаємо «Фітозоною», бо все розквітло: сосни і ялинки стали такими родючими на шишки, та такими прекрасними з шикарною хвоєю, ялівець весь зазеленів, туї тягнуться у височінь, горобина радує наші очі яскравими китицями ягід, стрункі берізки надають лагідну тінь для відпочинку.

    А який тут коктейль з ароматів, він і заспокійливий і п’янкий!

    Діти із задоволенням бігають босоніж по зеленій травичці, ховаються від сонячного проміння під тінню дерев та під тіньовою сіткою.  Фіто- майданчик став містом, де ми реалізуємо свої багатогранні творчі плани: спостерігаємо за живою природою, торкаємось її джерел. Надав можливість проводити різноспрямовані інтеграційні заняття, і взагалі: відпочивати, вдихати чисте, п’янке повітря на повні груди, розслаблятися, релаксувати під спокійний музичний супровід.

    Дуже сподіваємось, надбаний  особистий досвід в спілкуванні з природою діти  перенесуть у доросле життя, та будуть любити природу, цінувати її дари та мати бажання її оберігати та доглядати.

«СОНЕЧКО» – ДЛЯ ДІТЕЙ, А ЛІТО – ДЛЯ ВІДПОЧИНКУДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПАЛІАТИВНОЇ ТА ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИ