• Коли людина дуже хоче здійснення заповітної мрії, а душа і серце її чисті і відкриті для добрих справ, то для такої людини не має нічого неможливого!
  З 1 вересня 2018 р. в рамках проекту «Дитячий природній інклюзивний майданчик» будинок дитини “Сонечко” за підтримки БО «БФ «Щасливе сонечко» розпочав благодійну акцію «Подаруй дитині дерево». 
  Метою акції є – створення екологічно чистого куточку та живої огорожі з вічнозелених рослин, яка захистить від сонця та стане гарним естетичним доповненням дитячого природнього інклюзивного майданчика.
  Другий етап цього проекту відбувся сьогодні. І в цьому нам сприяло все – і погода, і настрій і, головне, наші друзі!
  21 сосна !!! саме таку кількість вічнозелених красунь було висаджено сьогодні.
  В такі моменти розумієш, як багато в тебе однодумців, тих, хто готовий завжди прийти на допомогу, тих, хто робить світ для малюків більш яскравим
  Ми від щирого серця дякуємо нашим друзям за підтримку і допомогу в реалізації цього проекту!!!
  Низькій уклін кожному, хто приєднався до нас!!!
  Дякуємо БО «БФ «Щасливе сонечко», керівнику молодіжної організації комбінату Запоріжсталь, молодіжному меру м. Запоріжжя Ільченко Сергію, студентам ЗНТУ кафедри фізічиної терапіії та ерготерапії під керівництвом доцента Юлії Маляренко, Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства в особі директора Губницького Олександра, а також учням, батькам та завучам 75 школи (м. Запоріжжя).

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ, ПЕРЕБУВАННЯ ТА ПРАВИЛА ФУНКЦІОНУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ГРУПИ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ З ДОШКІЛЬНОЮ ІНКЛЮЗИВНОЮ ПЕДАГОГІЧНОЮ КОРЕКЦІЄЮ ДЛЯ ДІТЕЙ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯПЕРША ТРЕНІНГОВА СЕСІЯ “РОЗВИТОК ПАРТНЕРСЬКИХ ВІДНОСИН З РОДИНОЮ, ЩО ВИХОВУЄ ДИТИНУ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ”