• Тиждень до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги. День другий
    Сьогодні, в рамках тижня до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, відбулась зустріч батьків, які мають паліативно-хворих дітей, із духовенством, представниками благодійних організацій та фондів, спеціалістами БД «Сонечко».
    «Що роботи? Як мені прийняти цю біль? Як жити далі? До кого звернутись про допомогу?» І ще багато інших запитань, які виникали у батьків, коли їм повідомляли, що їхня дитини невиліковно хвора.
    Кожна мама, яка була присутня на цій зустрічі, має свою унікальну історію. І вони сьогодні ділилися своїм досягненнями, коли вперше звернулися про допомогу до спеціалістів БД «Сонечко». 
    Слова підтримки були і від представників духовенства – протоієрея Олексія, настоятеля храму на честь св.Луки Кримського та протоієрея Олега, Запорізького лікарняного церковного округу. 
    Кожен з нас розуміє, що вилікувати паліативно-хвору дитину не можливу. Але з підтримкою представників церкви та нашими спеціалістами, кожна «особлива» дитина має змогу отримати якісну допомогу у нашому БД «Сонечко».

УТЕ ХЕННІГЕ У БД “СОНЕЧКО”ТРЕТІЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПАЛІАТИВНОЇ ТА ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИ