• Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей із інвалідністю. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день – це не свято, це ще одна можливість привернути увагу суспільства та держави до проблем людей з інвалідністю.
  На сьогоднішній день в нашому будинку дитини функціонують:
  • дві групи для паліативних хворих дітей на 22 ліжка;
  • спеціалізована група для ВІЛ-носіїв на 14 ліжок;
  • дві групи з 26 реабілітаційними ліжками;
  • дві групи денного перебування дітей з інклюзивною освітою на 20 ліжок;
  • приймально-карантинна група на 14 ліжок;
  • соматичний ізолятор на 14 ліжок;
  • дев’ять груп для медико-соціальної реабілітації дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей із кризових сімей соціального ризику та дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування віком від народження до семи років.

  Станом на цей час в будинку дитини перебуває 228 дітей, з них в групах цілодобового перебування – 196 дітей, дітей з груп МСР денного перебування – 32 дитини, дітей з інвалідністю – 37, з них – дітей з інвалідністю підгрупи А – 24.
  Завдяки команді фахівців будинку дитини (лікарі, медичні сестрі, логопеди, психологи, фізичні реабілітологи, дефектологи, вихователі) наші дітки отримують всебічну допомогу. У групах денного перебування з послугою раннього втручання батьки, які виховують дітей з інвалідністю, завжди можуть отримати консультацію фахівця та корисні рекомендації.

  В нашому будинку дитини влаштовуються різні заходи присвячені цьому дню. Цього року ми запросили до нас батьків, які виховують дітей з інвалідністю, діти яких відвідують групи денного перебування. На цій зустріч був присутній і настоятель храму св.Луки протоієрей Олексій. Такі зустрічі надають можливість поділитися досвідом у вихованні дітей з інвалідністю, а головне – отримати підтримку, зрозуміти, що поряд є люди, які знають і розуміють тебе.
  Також був проведен тренинг від Червоний Хрест України на тему :”Стрес-менеджмент”, у ході якого обговорювались засоби простих і ефективних стратегій для самовідновлення та позитивного впливу на свій стан.

ДЕНЬ ІМЕНИННИКА. ОСІНЬЗАПАЛИ ЗІРКУ. НОВОРІЧНІ МРІЇ ДІТЕЙ