• 26.03.2019 будинок дитини «Сонечко» відвідали депутати Запорізької обласної ради Авраменко Наталія Вікторівна та Ковиліна Тетяна Миколаївна з її помічником Резанцевою Зінаїдою Анатоліївною.

    Авраменко Н. В. була присутня на плановій нараді за участю головного лікаря установи, її заступників та керівниками структурних підрозділів з поточних питань щодо діяльності установи. Наталія Вікторівна уважно вислухала проблемні питання та надала свої пропозиції щодо їх вирішення.

    Т. Ковиліна з З. Резанцевою відвідали групу медико-соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю або ризиком виникнення інвалідності віком до 7 років денного перебування, спеціалізовану реабілітаційну групу  для дітей переважно з вадами фізичного та розумового розвитку віком до 7 років цілодобового перебування та групу медико-соціальної реабілітації з послугою раннього втручання віком від 3 до 4 років цілодобового перебування, харчоблок корпусу №1, ординаторську корпусу №2, маніпуляційний кабінет, кабінет УЗД, оглянули загальну територію. Спочатку візиту була дуже напружена атмосфера. Відчувалося, що Т. Ковиліна прийшла вже з сформованою особистою негативною думкою щодо роботи установи. В ході цього візиту депутатами були надані рекомендації щодо покращення роботи будинку дитини «Сонечко», які ми прийняли до уваги.

     В кінці візиту пані Т. Ковиліна звертаючись до працівників, зробила підсумковий висновок: «Найголовніше,що я побачила – це щасливих дітей! В жодній групі, де я була, діти не плакали, а з бумажками все можна вирішити». Також вона зазначила, що в будинку дитини працюють люди, які з любов’ю до дітей виконують свою повсякденну роботу.

ЗАНЯТТЯ З ЛОГОПЕДОМДЯКУЄМО ТОВ ТК “SAT”