• Сьогодні до будинку дитини «Сонечко» завітав Голова облдержадміністрації Костянтин Іванович Бриль, який привітав вихованців  та колектив з нагоди Дня Святого Миколая.

    – Сьогодні чудове свято. І мені дуже приємно бачити таких яскравих сонечок, оченята яких щиро чекають на Миколая. Тож сьогодні кожен із вас отримає подарунок та святковий настрій. Окремо хочу вклонитися всім працівникам закладу, адже ви даєте цим діткам те тепло, якого їм іноді дуже не вистачає. Дякую вам і бажаю, щоб у ваших родинах також обов’язково побував Миколай, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

    Також серед присутніх гостей була Директор Департаменту охорони здоров’я ЗОР Клименко Вікторія Іванівна.

    Усіх гостей захопила казкова новорічна атмосфера. І усі присутні дорослі на короткий час забули про свої повсякденні проблеми і стали частинкою цього чудесного свята. І малі, і дорослі з радістю приймали участь в інтерактивних іграх.

    А яке ж свято без подарунків?

    Від Голови облдержадміністрації Костянтина Івановича Бриля діти будинку дитини отримали солодощі, фрукти та канцелярські товари, від Управління поліції охорони в особі начальника управління Рубанова Сергія – мікрохвильовка для групи ВІЛ-інфікованих дітей та для дітей – носіїв антигенів вірусних гепатитів віком до 7 років та ще багато солодощів, фруктів, соків, іграшок, речей від добрих помічників святого Миколая!

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. частина 3ПРОТИПРОЛЕЖНЕВИЙ МАТРАЦ ВІД КОМПАНІЇ “МОВІ ХЕЛС”