• Колектив та діти будинку дитини «Сонечко» зустрічали сьогодні вельмишановних гостей:

  Губернатора Запорізької області Бриля Костянтина Івановича

  Заступника міністра юстиції України з питань виконавчої служби Глущенко Світлану Володимирівну

  Начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Васильцова Сергія Анатолійовича

  Ми висловлюємо найщиріші слова подяки за передачу автомобіля для нашого будинку дитини. Ми дійсно давно потребували заміни автотранспорту для надання консультативної допомоги дітям нашого будинку дитини. І ми  знаємо, що це стало одним з напрямків роботи міністерства юстиції.

  «Юстиція дітям» – такі заходи проходять в різних областях України.

  Крім передачі автомобіля, наші діти сьогодні отримали багато подарунків: дитячий одяг та взуття, іграшки, реабілітаційне обладнання – ходунки, загойдуючий музичний центр для наших найменших діток, коляска для прогулянок і звісно солодощі.

  Все це надійшло для наших «сонечок» особисто від Світлани Глущенко і від нашого постійного благодійника і друга віце-президента громадської організації  «Спілка жінок України” , шеф редактора журналу «БізнесWoman”, голови Благодійного фонду «Подушка добра» і просто дивовижної жінки Анни-Вікторії Воронцової, яка нажаль не змогла особисто бути присутньою на нашому святі. Але вона завжди знає, про що мріють наші діти…

  А вони мріють про тепло, любов, затишок, про свій будинок і сім’ю.

  І сьогодні у них буде можливість показати, яким вони його бачать.

  Цей проект «Побудуємо будинок мрії разом» розпочато міністерством соціальної політики України.

  Ми щиро дякуємо Заступнику Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександрі Чуркіній за подарунок – іграшковий будиночок, який стане символом початку нашої спільної праці допомогти дітям знайти сім’ю, підтримати батьків у вихованні особливих дітей.

  Під патронатом міністерства соціальної політики України з січня цього року розпочинається робота з впровадження програми раннього втручання створення центрів, мета якого зберегти сім’ю для дитини.

  І наш будинок дитини готовий стати  одним з таких центрів.

ДІАГНОСТИКА ТРИВОЖНОСТІ У РАННЬОМУ ВІЦІ ЗА ДОПОМОГОЮ СПОСТЕРЕЖЕННЯ. ЩО МОЖНА ПОРАДИТИ БАТЬКАМ.ЗВІТИ ПО БЛАГОДІЙНОСТІ 2019 РІК