• «Подаруй дитині мрію» –  це благодійна акція до якої приєдналися незвичайні та щирі люди!

  З 30 травня по 30 червня 2018 року завдяки підтримці БО «БФ «Щасливе сонечко» (м. Запоріжжя)  та БФ «Подушка добра» (м.Киїів) наші маленькі мрійники будинку дитини «Сонечко» мали змогу оздоровитися на Азовському морі у спеціалізовану санаторії «Бердянський» (м. Бердянськ)

  Починаючи з 30 травня по 30 червня на рахунок БО «БФ «Щасливе сонечко» надійшло 81 845,00 грн. Згідно договору та специфікаціям придбані 16 дитячих путівок та 5 дорослих, з розрахунку 16 дітей на 12 діб (310 грн/доба) та 5 дорослих супроводжуючих на 12 діб (372 грн/доба). Всього на суму 81 840,00 грн. 

  Дітки також відвідали бердянський зоопарк та дельфінарій.

  Найголовніше в цій акції те, що 16 дітей Запорізького будинку дитини «Сонечко» отримали незабутні емоції, їх пестили теплі промінці сонця, лоскотало ласкаве азовське море!

  Низькій уклін та велика подяка за підтримку в реалізації цієї акції БФ «Подушка добра» та Анні-Вікторії Воронцовій (м. Київ) та БО «БФ «Щасливе сонечко» (м. Запоріжжя), а також всім тим, хто став справжнім чарівником для дітей БД «Сонечко» і допоміг здійснити їхню мрію – поїхати до моря!

   

СПАРТАКІАДА 2018ПАРК РОЗВАГ