• Благодійна організація «Благодійний фонд «Щасливе Сонечко» розпочала свою діяльність «07» липня 2015 року. (уставні та реєстраційні документи БО «БФ «Щасливе сонечко»)

  Відповідно до нашого Статуту головна мета і напрямки діяльності є:

  -надання безкорисливої матеріальної, фінансової, організаційної, інформаційної, наукової та іншої благодійної допомоги соціально-вразливої категорії дітей.

  -сприяння у благоустрої та ремонті приміщень, кімнат, дитячих майданчиків для створення комфортних умов для дітей, наближених до домашнього затишку.

  -допомога у поліпшенні якості життя невиліковно хворих дітей і членів їх родин шляхом організації надання паліативної допомоги, а також психологічної та соціальної підтримки.

  Завдяки підтримці спонсорів и звичайних небайдужих людей, ми намагаємося створити цим дітям комфортні умови, які максимально наближені до домашнього затишку.

  На початок 2017 року залишок коштів на рахунку фонду складав 76 313,28 грн.

  За рік на рахунок нашого фонду, завдяки підтримці благодійників і спонсорів, надійшло 373 476,00 грн.

  Витрати склали – 404 114,25 грн.

  У вересні 2015 року у БД «Сонечко» розпочато проект «Особлива дитина». Нашим фондом було прийнято рішення підтримати БД «Сонечко» в реалізації цього задуму. Цей проект  спрямований на дітей, які особливо потребують паліативної допомоги. В період з 2015-2016 р. Завдяки підтримці спонсорів та звичайних небайдужих людей, були проведені ремонтні роботи у групах, де перебувають невиліковно хворі діти, придбанні меблі, реабілітаційне та медичне обладнання, встановлений пандус для дітей з особливими  потребами.

  З 2016 року у БД «Сонечко» розпочато проект «Природний інклюзивний дитячий майданчик». В рамках цього проекту закінчені роботи із встановлення пандусу із сходами для дітей з особливими потребами. Реалізувати це нам допомогли – комбінат Запоріжсталь, Роберт Айденшинк (Німеччина). Сума виконаних робіт склала – 77 629,00 грн. Також завдяки підтримці БФ «Соціальні програми Запоріжсталь», закуплено і змонтоване гумове покриття на цьому майданчику на загальну суму 61 680,00 грн. Встановлено систему поливу, зливова система, а також є зелені галявини з м’якою травичкою на суму 15 945,44 грн., на якій діти з радістю граються і займаються із спеціалістами. І за це ми щиро дякуємо Метіну Керемерту та приватним особам.

  У липні 2018 року були виконані роботи по заміні трубопроводу у БД «Сонечко» на суму 43 944,00 грн. І в цьому нас також підтримав БФ «Соціальні програми Запоріжсталь».

  У квітні 2017 року наша організація приймала участь у конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто», який організував БФ «Соціальні програми Запоріжсталь» та за підтримки ПрАТ Запоріжкокс, з проектом «Допоможіть зробити мені це самому». Ця перемога і грант у  50 тис.грн. допомогли облаштувати кімнату Монтессорі терапії у Запорізькому БД «Сонечко».

  Завдяки небайдужим людям, які перерахували кошти на рахунок нашої благодійної організації ми змогли придбати для особливих дітей  БД «Сонечко» татамі-мати на суму 1 272,00 грн. А також завдяки підтримці ПрАТ «Запоріжкокс» ми закупили татамі-мати для кімнати Монтессорі-терапії та груп на загальну суму 3 960,00 грн.

  Дякуємо ФОП Гусєвій за кошти, які пішли на придбання вологостійкої тканини для пошиття чохлів на матраци.

  Для занять з «особливими» дітьми у 2017 році було придбану багато реабілітаційного обладнання. І ми вдячні ТОВ «Лада ЛТД» за фінансову підтримку. Ми придбали чашу балансир.

  До Всесвітнього дня паліативної допомоги на наше прохання допомогти придбати реабілітаційні подушки, крісло Явір та ходунки  Еней, відгукнулося багато людей. І за це ми щиро їм вдячні – ФОП Дашков, ТОВ «СІІД Трейд», ТОВ ЛТД «Лара», а також багато людей, які допомогли анонімно.

  Благодійний фонд сім’ї Сабашуків допоміг придбати у групу паліативного відділення миючий пилосос “THOMAS TWIN TIGER”, на передодні Нового року для БД «Сонечко» було придбане реабілітаційне обладнання на загальну суму 20 000,00 грн.

  Одним із важливих моментів у БД «Сонечко» є безпека дітей і спеціалістів. І завдяки підтримці комбінату Запоріжсталь,  а також Бойко Н.І., Іванова І.І., Лук’яненко О.А., Манжарова, ФОП Кроль і тим, хто допомагає анонімно, виконані роботи з встановлення відеоспостереження на території БД «Сонечко».

  Ми дуже вдячні кожному, хто дає можливість робити життя дітей Запорізького БД «Сонечко» ще кращим і комфортним. Тільки об’єднавши наші зусилля і бажання ми робимо справжні добрі справи!

   

  З повагою,

  Голова правління-виконавчий директор                                      І.А. Караванська

  БО «БФ «Щасливе сонечко»

   

   

   

   

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У БД “СОНЕЧКО”МЛИНЦІ НА МАСЛЯНУ