• 22 березня 2019 року на сайті ipne.ws була розміщена інформація від імені Ангеліни Ковальової (прізвище та ім’я взяті із розміщеного посту) щодо дитини, яку нібито батьки кинули при народжені, а потім ця дитинка потрапила до нашого будинку дитини. (https://ipne.ws/news/zp/krik-dushi-neravnodushnye-mogut-pomoch-broshennomu-v-zaporozhe-9-mesyachnomu-malchiku/, скрін цього запису надається)

  Звертаємось до усіх, хто бачив цей пост!

  25 березня 2019 року до адміністрації нашого будинку дитини звернулися батьки цієї дитини, які попросили допомогти і розібратися в цьому питанні, адже ніхто з них не дозволяв розповсюджувати інформацію стосовно їхнього малюка. Так, в сім’ї трапилося горе… Один з хлопчиків народився з тяжкими вадами і самостійно доглядати за дитиною з такими вадами батькам було дуже важко. Вони звернулися про допомогу! Наш будинок дитини має кваліфікований персонал, який знає і вміє доглядати за такими тяжкохворими. Батьки приїжджають до дитини і турбуються про нього (батьки дитини із Запорізької області).

  Наразі дитині потрібно було планове хірургічне втручання і її направили до обласної лікарні. В цій же палаті, де був малюк із медичною сестрою з будинку дитини, перебувала ще одна пацієнтка з малюком. Яка вирішила зробити «добру справу» і розмістити інформацію стосовно цього хлопчика. По-перше, ніхто не має права розміщувати персональні дані громадян України (Закон України «Про захист персональних даних», Поширення персональних даних без згоди субєкта персональних даних, Ст.21 ЗУ «Про інформацію»,Відповідно до Ст.21 ЗУ «Про інформацію», ст.2 ЗУ «Про захист персональних даних» та Рішення Конституційного Суду Украіни від 20.01.12р. у справі номер 2-рп/2012 сукупність опрелюдненоі інформації про особисте та сімейне життя особи (стан здоров`я дитини) належить до конфіденційної інформації та є персональними даними.)

  Після розмови батьків з лікарем обласної лікарні стало відомо, що цій жінці неодноразово робилися зауваження з боку медичного персоналу та лікаря обласної лікарня щодо фото- та відео- зйомки цього малюка, але вона не реагувала.

  Батьки написали заяву на ім’я керівника обласної лікарні (фото в пості), а також заяву до поліції.

  Мати хлопчика намагалася поспілкуватися з цією жінкою стосовно цього випадку, але вона відреагувала досить агресивно.

  В цьому випадку особа порушили Закон України про розповсюдження персональних даних і завідомо подала неправдиву інформацію!

  Звертаємось до усіх! На сьогоднішній день дитина забезпечена УСІМА НЕОБХІДНИМИ ЛІКАМИ і медичним доглядом! А про всі потреби КУ ЗОС БД «Сонечко» ЗОР Ви завжди можете ознайомитися на нашому офіційному сайті zonechko.zp.ua в рубриці «Наші потреби».

   

ДЕПУТАТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ У БД “СОНЕЧКО”ДЯКУЄМО ТОВ ТК “SAT”