• Закінчилася перша тренінгова сесія проекту «Психосоціальна підтримка і робота з конфліктами», яка відбулась на базі БД «Сонечко» з 05.11.2018 по 09.11.2018 завдяки підтримці Уряду Німеччини, Міжнародної Федеральної компанії GIZ.

  Це був тиждень плідної роботи, глибокого занурення і усвідомлення у необхідності змін.

  Підсумком цієї сесії стало більш детальне розуміння сучасного формату реабілітаційної допомоги дітям та їх родинам, ефективного і науково доведеного. Ідея якого полягає у створенні умов для розвитку дитини в домашньому середовищі, а не тільки в реабілітаційному центрі, а саме – супровід родини в реальному, повсякденному житті, метою якого  – навчання батьків жити з особливою дитиною, а не займатися реабілітацією 24 години на добу.

  Програма такої допомоги планується на рівні активності та участі дитини та її родини із залученням в життєві ситуації, а як це якісно здійснити є задача роботи мультидісциплінарної команди, чому ми і навчаємось.

  Щира подяка команді тренерів за атмосферу «драйва» в пошуку фактів і рішень в рамках підходу МКФ-ПД (Міжнародна класифікація функціонування обмеження життєдіяльності та здоров’я підлітків та дітей), колегам з інших реабілітаційних закладів за активну участь у професійному спілкуванні, теплу і дружню обстановку.

  Окрема подяка нашій команді «Раннього втручання» за допомогу в організації та проведенні практичних сесій з родинами.

  До зустрічі в грудні 2018!

   

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ ТРЕНІНГУ13 ЛИСТОПАДА. ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ