ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ГІЯ ГЕЦАДЗЕ У БД "СОНЕЧКО"

18.08.2017
  • Головною подією сьогоднішнього дня став візит до будинку дитини «Сонечко» заступника Міністра юстиції України Гія Гецадзе, а також начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Васильцова Сергія Анатолійовича і першого заступника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Долгополова Олексія Сергійовича.

    Головна мета візиту — бажання допомогти дітям. Для створення домашнього затишку та комфортного перебування дітей у групах ми отримали такі корисні та важливі подарунки: кондиціонери, зволожувач повітря, господарський інвентар, засоби догляду та гігієни, миючі засоби.

    Головний лікар Олена Лебедєва щиро подякувала за проявлену увагу та надану допомогу, а також звернулась з проханням до поважних гостей на подальшу підтримку та опіку вихованців будинку дитини.

    Зі свого боку Гія Гецадзе пообіцяв, що буде сприяти підтримці наших маленьких вихованців і допомагати в подальшому. А керівництво Головного управління юстиції у Запорізькій області  з задоволенням прийняли наше запрошення на свято, яке відбудеться 1 вересня 2017 року.  

    Тільки разом ми зможемо зробити кожен день наших маленьких «сонечків» ще яскравішим, ще радіснішим!

ДЯКУЄМО ТОВ «ГРАДОЛІТ»1 ВЕРЕСНЯ