• Діти наші, мов світ у світі,

  Потребують більше світла,

  Більш уваги та турботи,

  Більше похвали в роботі,

  Більше ласки в кожнім слові,

   Материнства і любові,

  Усмішок найбільш тепліших,

  Поглядів в сто раз добріших.

  Кожен з них це – є Людина,

  Неповторна і єдина!

  В цьому році, літо для дітей «СОНЕЧОК»,  було організовано в новому форматі, в форматі «Літнього табору» та як водиться з різними видами розваг і оздоровчими, і творчими, і ігровими, і обов’язково трудовою діяльністю. Ціле літо діти разом з дорослими насичували своє життя різноманітними активностями та заохочували наших особливих діточок до соціального спілкування, допомагали їм поратися зі своїми складнощами, приймали їх такими як вони є, а іноді забували про обмеження особливої дитинки та спонукали друга до певних дій.  Діти настільки захоплювалися спілкуванням, що самі знаходили шляхи як домовлятися з особливими дітками, хто за допомогою мови, хто за допомогою жестів, а хто просто грався «біля».

  З першого погляду все начебто буденно АЛЕ:

  за всіма літніми подіями стоїть дуже копітка робота мультидисциплінарних команд. Ідей про засіб реалізації літнього плану  було дуже багато та всі об’єдналися навколо «Літнього табору», в якому кожен тиждень  та дитячі свята  (з урахуванням карантинних заходів) проходили під своєю назвою.

  Завдання дорослих складалось у головному – організувати простір таким чином, щоб дитина занурювалась в гру, в події самостійно та відчувала себе впевненною та успішною, а сплановані дорослими цілі, завдання, спрямована корекція відбувалася найбільш природньо.

ФІТОЗОНА. З ЛЮБОВ’Ю ДО ПРИРОДИДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПАЛІАТИВНОЇ ТА ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИ