• В будинку дитини «Сонечко» розпочато надання сімейно-центрованої послуги у системі Раннього Втручання, для надання якісних послуг на самих ранніх етапах розвитку дитини з особливими потребами. Впроваджено командний підхід в роботі з дітьми та їх сім’ями. Всі члени мультидисциплінарної команди працюють в тісному контакті один з одним, так як прагнуть до того, щоб мати єдиний підхід до розвитку кожної дитини, до підтримки кожної сім’ї. Всі в команді висококваліфіковані спеціалісти, які постійно підвищують свій професійний рівень: проходять тренінги та курси підвищення кваліфікації, приймають участь у місцевих та виїзних семінарах, науково-практичних конференціях.

  Наш девіз «Маленькими кроками до великих цілей разом із сім’єю». Застосовуючи різні діагностичні та корекційні методики, як зарубіжних так і вітчизняних авторів команда вузьких спеціалістів успішно проводять роботу за наступними напрямками:

  • Рання, комплексна, багатоосьова діагностика порушень розвитку дитини в контексті сім`ї (медичний діагноз; функціональна діагностика моторного, когнитивного та мовленнєвого розвитку дитини; соціально-емоційний розвиток дитини в контексті сім`ї; оцінка функціонування сім`ї; соціальний діагноз – соціальний стрес, зовнішні ресурси та ін.).
  • Визначення комплексного, індивідуалізованого плану допомоги сім`ї та дитині.
  • Консультування сім`ї (представлення діагнозу; представлення та узгодження плану допомоги; скерування при потребі у інші спеціалізовані центри).
  • Реалізація індивідуальної програми розвитку дитини у тісній співпраці з батьками (підтримка та сприяння розвитку дитини в усіх сферах; створення разом з батьками оптимального середовища в сім’ї для розвитку дитини; терапія та реабілітація порушень розвитку; попередження вторинних ускладнень).
  • Комплексна психологічна допомога родині.

  Програма Раннє Втручання є сімейно-центрованою, а тому об’єктом її турботи, допомоги та підтримки є не окремо взята дитина, а вся сім’я.

   

КИСНЕВІ КОКТЕЙЛІДИВАН ВІД СТУДЕНТСЬКОЇ РАДІ ЗДМУ