Базовий догляд дітей з важкими фізичними та розумовими вадами. Спілкування.

11.12.2014

8 та 9 грудня в Будинку дитини «Сонечко» пройшов семінар «Базовий догляд дітей з важкими фізичними та розумовими вадами. Спілкування».

Це друга частина навчального циклу, присвяченого роботі з важконеповносправними дітьми, що проходить на базі нашого Будинку дитини.

До участі в семінарі долучилася вся мультидисциплінарна команда фахівців будинку дитини: лікарі-педіатри та неврологи, вихователі, практичні психологи, дефектологи, соціальні педагоги, медсестри та молодші медсестри.

В межах курсу слухачі ознайомилися з такими темами, як: «Положення та годування у повсякденному житті дитини з неповносправністю», «Спілкування дитини з неповносправністю», «Гра у повсякденному житті дитини з неповносправністю» та «Гіпотрофія». Окрім тематики, яка стосувалась безпосередньо проблем спілкування з дітьми з особливими потребами, важлива увага була приділена проблематиці взаємодії та взаєморозуміння в команді власне фахівців.

Наприкінці семінару всі учасники отримали сертифікати. Даний навчальний курс отримав визнання Голландською мережею надавачів послуг для осіб з неповносправністю SOFT Tulip.

Адміністрація та учасники семінару виносять щиру подяку організаторам проекту: директору Львівського навчально-реабілітаційного центру «Джерело»,  Гайдучок Анні Олегівні та тренерам курсу: Олександрі Каландяк, Тетяні Міщук та Маріні Глухоцькій.

image-5ceb9a53ac7b9f34c9554ed2c7b9958dd68534e13ed71f9b0f53ab14d8061d06-V

Осенние утренникиДень Святого Николая в Доме ребенка