• 13 жовтня світова громадськість відзначає Всесвітній День паліативної та хоспісної допомоги.
  За визначенням ВООЗ, паліативна допомога — це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх родин, які зіштовхнулися із проблемою смертельного захворювання.
  Будинок дитини «Сонечко» вже третій рік поспіль приймає участь і організовує заходи з метою привернення уваги громадськості до проблеми паліативної та хоспісної допомоги.
  У 2016 році разом із БФ «Мати Тереза» ми приймали участь у театральному проекті «Оскар і Рожева пані». Театральний арт-проект «Оскар і Рожева Пані» – не лише творчий продукт, але й суспільна Всеукраїнська акція: спроба привернути увагу суспільства до проблем паліативної допомоги тяжко хворим українським дітям. Завдяки цьому проекту БО «БФ «Щасливе сонечко», яка підтримує наш будинок дитини, придбали кисневий концентратор та коктейлер.
  У 2017 році у нашому БД «Сонечко» ми провели тиждень паліативної допомоги. Кожен день цього тижня був присвячений важливим питанням щодо надання паліативної допомоги. І важливою подією цього тижня стало відкриття паліативної групи після капітального ремонту, який був зроблений завдяки підтримці спонсорів, благодійників та держ.бюджету.
  Напередодні Всесвітнього Дня паліативної та хоспісної допомоги БД «Сонечко» знов проведе тиждень присвячений цьому дню. Цікаві зустрічі та обговорення важливих питань чекають наших запрошених гостей.
   
   
  Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь в наших заходах та підтримати дітей БД “Сонечко”.
   
  З усіх органіаційних питань можно звертатися за телефоном: тел. +38 (061) 701-06-14,
                                                                                                                  моб. тел. +38 (066) 589-00-42, +38 (096) 020-63-73  Юлія Швед

  План заходів Тижня паліативу

КОВДРИ, ПОДУШКИ ТА ПАЛАСИ ВІД КОНОНЕНКО АНДРІЯДРУГИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПАЛІАТИВНОЇ ТА ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИ