ПАЛІАТИВНЕ ВІДДІЛЕННЯ

15.08.2017
 • Життя кожної дитини має бути дивовижним,

  щасливим і цінним незалежно від того,

  яким строком воно обмежено.

  15 серпня 2017 року відбулося довгоочікуване відкриття спеціалізованої групи медичної реабілітації та паліативної допомоги для дітей з тяжкими ураженнями ЦНС віком до 7 років. Відкриття цієї групи – це перший крок.

  Ми сподіваємося на прийняття законодавчої бази з перепрофілювання будинків дитини системи охорони здоров’я  на центри паліативної допомоги дітям з тяжкими порушеннями розвитку і надання реабілітаційних послуг дітям з тяжкими фізичними і розумовими порушеннями та їхнім сім’ям.

  Ми не можемо вилікувати тяжкохвору дитину, проте можемо полегшити її життя, подарувати гідне дитинство.

  Паліативна допомога – це активна всебічна турбота про тіло і душу невиліковно хворої дитини, а також підтримка її родини, це надія, що існує шлях боротьби з болем, страхами та почуттям безнадійності.

  На сьогоднішній день в будинку дитини 36 вихованців з особливими потребами та обмеженими можливостями віком від 2 місяців до 7 років, з яких 10 дітей в найбільш тяжкому стані, потребують паліативного догляду, 8 з них на зондовому харчуванні. Всі ці хворі отримують всебічну цілодобову допомогу мультидисциплінарної команди спеціалістів: педіатра, дитячого невролога, дитячого психіатра, психолога, фізичного реабілітолога, корекційного педагога, середнього та молодшого медичного персоналу по догляду.

   

             

ГРАЄМО У БАСЕЙНІВЕСЕЛА НАУКА