На базі Будинку дитини пройшов навчальний курс "Базовий догляд за дітьми з важкими фізичними та розумовими вадами"

25.11.2013

З 18.11.2013 по 21.11.2013 на базі Будинку дитини проходив навчальний курс «Базовий догляд за дітьми з важкими фізичними та розумовими вадами».

DSC06887

Даний навчально-методичний курс є результатом співпраці фахівців навчально-реабілітаційного центру «Джерело» спільно з нідерландськими фахівцями в межах проекту MATRA «Покращення якості життя та стандартів послуг для неповносправних дітей шляхом розвитку та розбудови громадянського суспільства в Україні».

На чотири дні музична зала Будинку дитини перетворилася на навчально-експериментальний майданчик. Впродовж курсу лекції чергувалися з практичними вправами, переглядом  відеоматеріалів та «живим» спостереженням за дітьми в групах. Учасники семінару мали можливість не лише поповнити свої знання теоретичним матеріалом, а й відчути на собі, що означає бути неповносправним: слухачам зав’язували очі, обмежували їхні рухи, відтворюючи тим самим стани, в яких може перебувати особлива дитина.

  DSC06910

В межах програми слухачі доповнили свої знання про ДЦП, різні  його  типи і форми, ознаки гіпотрофії та особливості надання необхідної допомоги, навчилися виявляти основні потреби важко неповносправних дітей стосовно годування, положення тіла та гри.

Наприкінці семінару всі учасники отримали сертифікати. Даний навчальний курс отримав визнання Голландською мережею надавачів послуг для осіб з неповносправністю SOFT Tulip.

Адміністрація та учасники семінару виносять щиру подяку організаторам проекту: директору Львівського навчально-реабілітаційного центру «Джерело»,  Николаєву Мирославу Степановичу та тренерам курсу: Олександрі Каландяк, Тетяні Міщук, Надії Грицевич, Ірині Гордієнко та Юлії Алімовій.

Музыкально-театральный кружок «Мастерская сказок»Базовий догляд за дітьми з важкими фізичними та розумовими вадами