• Сучасна фізіотерапія володіє великими можливостями застосування природних і штучно одержуваних фізичних чинників для профілактики і лікування різних хвороб у дітей. Методи фізіотерапії оказують активний вплив на багато систем організму, відбувається корекція метаболічних порушень, поліпшується кровопостачання, виявляється протизапальна, знеболююча та імуномоделююча дія, нормалізується тонус нервової системи, вдосконалюються адаптаційні можливості організму. Після курсу лікування фізичними методами лікувальний ефект зберігається протягом тривалого часу.

  Методи фізіотерапії широко використовуються при реабілітації дітей з травмами, захворюваннями нервової системи та опорно – рухового апарату, при патології внутрішніх органів, у отоларингології, офтальмології, дерматології та інших напрямах медицини.

   

  У фізіотерапевтичних кабінетах надаються процедури:

  – гальванізації, лікарського електрофорезу;

  – ампліпульстерапії;

  – дарсонвалізації;

  – УВЧ – терапія;

  – ультразвукової терапії;

  – опромінювання інфрачервоним і ультрафіолетовим світлом;

  – інгаляційна терапія;

  – парафінові, воскопарафінові аплікації.

  Лікування призначається пацієнтам комплексно з урахуванням основного і супутніх захворювань, показань і протипоказань, клінічних протоколів лікування для дітей із захворюваннями за різними нозологічними формами, з урахуванням віку дитини.

   

  Фізіотерапевтичні кабінети оснащені апаратурою, а саме:

  – апарати електротерапії «Потік-1», «Ніон», «Амплімульс-4», «Радіус-1», «Ескулап»;

  – апарат для УВЧ- терапії «УВЧ-60», «УВЧ-30»;

  – апарати дарсонвалізації «Іскра-1»;

  – апарат ультразвукової терапії « УЗТ-1-01Ф»;

  – апарати світлолікування «Опромінювач ртутно-кварцевий на штативі ОРК-21», «Опромінювач бактерицидний БОП -4», «Промінь», лампа «Солюкс» та інші;

  – інгалятори.

  В цьому році ми придбали новий апарат: Кісневий концентратор і коктейлер (Медікар), та почали проводити процедури ентерально – оксигенотерапії і робити кисневі коктейлі для наших дітей.

  Медичний персонал кабінету складається з кваліфікованих спеціалістів, які постійно підвищують свою кваліфікацію на курсах з фізіотерапії. Лікара – фізіотерапевта, медичних сестер з фізіотерапії.

   

КАЗКА СЕНСОРНОЇ КІМНАТИ В БУДИНКУ ДИТИНИ «СОНЕЧКО»ЛАБОРАТОРІЯ ВЕСЕЛИХ ЧУДЕС