• У нашій групі (Спеціалізована реабілітаційна група для дітей переважно з вадами фізичного та розумового розвитку віком до 7 років цілодобового перебування)діти дуже рухливі і допитливі. Завжди знаходять собі цікаві доручення заняття та ігри.

    Метою таких занять є:

    • Фізичний розвиток:розвивати вміння легко та впевнено виконувати різноманітні трудові дії, використовувати інвентар для праці за призначенням.
    • Соціально-моральний: розвивати вміння доводити розпочату справу до кінця, давати оцінку своїм трудовим діям; шанувати свою працю та працю інших.

    Сьогодні вони приготували тісто і зліпили коржі, а після мили посуд. Ми допомагаємо їм розвивати дрібну моторику, пам’ять, увагу і координацію рухів. Дитина працює не лише для того, щоб робити, як дорослі, імітуючи дії, але й заради отримання результату. Її приваблює відчуття радості від власно виконаної роботи та спільної роботи в колективі.

ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ КЛАСИФІКАЦІЇ ВЕЛИКИХ МОТОРНИХ ФУНКЦІЙ. ДЕНЬ ТРЕТІЙ21 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З СИНДРОМОМ ДАУНА