• Відомо, що на стопах розташована безліч активних точок, стимулюючи які можна позитивно впливати на фізіологічні процеси розвитку, що відбуваються в організмі. Стопи – це проекція всіх наших органів. Оздоровчий масаж стоп покращує кровообіг, обмін речовин в тканинах, підвищує імунітет.  Для дітей з особливими потребами  доріжка здоров’я вкрай важлива, тому що є не тільки профілактикою плоскостопості, а й заповнює нестачу тактильних відчуттів у особливих дітей, сприяє розвитку почуття рівноваги і координації рухів. В поєднанні з дихальними вправами, дозованими сонячними та повітряними ваннами є важливим фактором збереження і зміцнення здоров’я дітей.

  • Одним із аспектів впровадження інклюзивної освіти в будинку дитини є забезпечення ефективності реабілітації дітей з особливостями психофізичного розвитку   та їх соціалізація.  Задля цього ми створюємо найбільш оптимальні умови. Наразі мова йде про  оздоровчі  технології  спрямовані на вирішення завдань зміцнення фізичного, психічного здоров’я дітей, підвищення потенціалу (ресурсів) їхнього здоров’я, а саме про створену нами доріжку здоров’я.

     «Прогулянки» по «доріжці здоров’я» ми  завершуємо водними процедурами. що є беззаперечним фактором загартування. Набутий досвід та використання оздоровчих методик  позитивно впливає на фізичний та емоційний стан наших вихованців.

ПОДОРОЖ ДО ЗООПАРКУ (м.Василівка)ЗАНЯТТЯ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ. ДЦП