Будинок дитини "СОНЕЧКО"

 • Ми дуже раді, що Ви завітали на нашу сторінку. Будинок дитини «Сонечко» — це велика сім’я. Ми не лише згадуємо наше минуле, живемо в сьогоденні, але і з надією дивимося в майбутнє.

  У нашому місті Запоріжжі у Комунарському районі знаходиться Будинок позбавлені батьківської ласки і любові. Вони бувають різні веселими, сумними, іноді плачуть, але сповнені надій на майбутнє. Вірять, що у них все вийде.

  Співробітники нашого будинку дитини зі всією душею віддають любов і турботу нашим діткам. Наш дружний колектив складається з лікарів, вихователів, вузьких фахівців, медичних сестер, нянечок і адміністративного персоналу. Ми працюємо і віддаємо всі свої сили в реабілітацію, лікування, виховання дітей, створюючи атмосферу домашнього затишку і тепла. Наші малюки охоче спілкуються і мріють про те, що і вони знайдуть родину.

 • Наша будинок дитини спеціалізований, психоневрологічного профілю, в ньому живуть діти з порушеннями психічного та фізичного розвитку, діти, які опинилися у важких життєвих обставинах, діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків у віці від 2 місяців до 7 років. Деякі з них тяжко хворі і потребують постійної медичної допомоги, але більшість дітей цілком здорові і можуть стати повноцінними людьми. Їх охоче всиновлюють як українські громадяни, так і іноземні. Практика усиновлення показує, що наші вихованці практично не відрізняються від своїх ровесників, які живуть у сім’ях, вони швидко адаптуються до умов сім’ї, освоюють мову іншої країни, проявляють здібності до творчості і навчання. Наш персонал завжди відчуває величезну радість, коли хтось із дітей знаходить сім’ю.

  У здійсненні наших потреб допомагає БО БФ «Щасливе Сонечко», комбінат «Запоріжсталь», ПАТ «Запоріжкокс», партії України та народні депутати, приватні підприємці, а також звичайні люди.

  Заздалегідь вдячні за Вашу участь у житті Будинку дитини і сподіваємося на відгук у Ваших серцях!  

  Спеціальний розрахунковий рахунок

  Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко» :

  35426313045887

  банк: ГУДКСУ у Запорізькій області

  МФО 813015

  ЄДРПОУ 05499139