• Сьогодні  день дитинства – гарне свято!

  І мирне сонечко згори нам шле привіт.

  Пісень і радості, та щастя так багато…

  Цей гарний день святкує цілий світ!”

  День захисту дітей у будинку дитини «Сонечко» з  самого ранку розпочався вітаннями, подарунками і радісними посмішками дітей і гостей. На цьому святі було багато наших друзів, благодійників, спонсорів, тих людей, які допомагають та дарують свою тепло, любов діткам будинку дитини.

  Усіх гостей було запрошено на святковий концерт за участю вихованців будинку дитини. Із святом дітей привітали головний лікар БД «Сонечко» Лебедєва Олена Веніамінвна,  а також вона подякувала кожному, хто прийшов на наше свято, підтримує дітей і робить благі справи.

   Після концерту всіх гостей та вихованців чекала цікава подорож на інклюзивний майданчик, де кожен зміг відвідати різноманітні майстер-класи, у дитячому кафе дітей пригощали натуральними соками.

  Адміністрація та вихованці БД «Сонечко» щиро дякують всім гостям, благодійникам, спонсорам за подарунки, підтримку і святковий настрій.

  Нехай Вас завжди і всюди зігріває сонце любові,  а Ваші домівки завжди будуть осяяні світлом миру і добра!

  Минатимуть роки, тисячоліття, змінюватиметься світ та поки триватиме життя на Землі незмінним залишиться Добро і Любов, які випромінюють такі люди як Ви.

  P.S.Детальний фотозвіт свята найближчим часом буде на нашій офіційній сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/bdsonechko

   

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ “МИ – ЦЕ МІСТО 2017”ЗВОЛОЖУВАЧ ПОВІТРЯ ВІД ГО “АВТОЄВРОСИЛА”