• У серпні 2017 року завдяки нашому другу з Німеччини Роберту Айденшинку в будинку дитини «Сонечко» відкрилася кімната Монтессорі-терапії. У жовтні після перемоги в конкурсі соціальних проектів «Ми – це місто» відкрилася друга кімната.

  Кабінет Монтессорі-терапії – це  місце, де дитина зможе відчути себе впевненою, буде проявляти самостійність і незалежність.

  Монтессорі-терапія полягає в підтримці самостійності дитини, її соціальної поведінки, розумового і фізичного розвитку. ЇЇ метою є підготовка дітей з обмеженими можливостями до спільної роботи з іншими дітьми.

  За методикою Монтессорі дитина, потрапляючи в спеціально підготовлене середовище, сама обирає те, що їй потрібно.

  Основною формою роботи – є проведення індивідуальних і підгрупових занять.

  Кабінет Монтессорі-терапії поділений на зони. В зоні навичок практичного життя знаходиться те, з чим дитина стикається в повсякденні – речи для прибирання, прання, нарізання їжі та ін. Працюючи з цими побутовими приладами, діти розвивають контроль і координацію рухів, відповідальність, незалежність, впевненість, звичку працювати самостійно, здатність впорядковано думати, що досягається завдяки власному свідомому вибору діяльності.

  Не менш важлива в Монтесорі-терапії зона сенсорного розвитку. Чуттєвий досвід дитини збагачується завдяки маніпуляціям з предметами – діти люблять торкатися, нюхати, пробувати на смак, а це дає поштовх до подальшого інтелектуального розвитку.

   

   Діти з задоволенням і бажанням займаються в кімнаті Монтессорі-терапіі.

  Вправляючись з різними матеріалами, вони вчаться самостійності, незалежності, пізнають світ.

КОРЕКЦІЙНА ПЕДАГОГІКАОСІННІЙ ЯРМАРОК